Bluza Hoodie

Za co kochamy hoodie?

Za co kochamy hoodie?

Hoodie w  wydaniu NZDM to doskonale skrojona bluza z kapturem wykonana z wysokiej jakości bawełny, co sprawia, że świetnie się nosi, pierze i wygląda…  Znajdziemy ją w każdej szafie, nie tylko miłośników skejtu i hip-hopu, chociaż właśnie z nimi kojarzy się większości.

Szeroka bluza z kangurką z przodu i nachodzącym na oczy kapturze to ‘must have’ każdego, kto docenia wygodę i funkcjonalność ubrań i chce się w swoich ubraniach czuć swobodnie. Chłodny wieczór, ale za ciepły na kurtkę? Załóż hoodie! Chcesz poszaleć na desce i nie mieć uczucia skrępowanych ruchów? Załóż hoodie! ‘Baby, it’s cold outside’? Załóż hoodie!

Nasze bluzy kochamy za poczucie nieskrępowanej wolności, za wygodę, funkcjonalność, uniwersalność. Za to, że możemy założyć ją wszędzie i czuć się w niej swobodnie.

Z czego produkujemy nasze hoodie?

Sam krój i ciekawy, inspirujący a czasem prowokujący nadruk nie wystarczą, aby hoodie stało się ulubioną częścią garderoby. Kolosalne znaczenie ma użycie odpowiedniej jakości materiału, ponieważ wpływa to nie tylko na wygląd, ale także na trwałość bluzy. Po co komu świetnie wyglądająca bluza, która wygląda świetnie tylko do pierwszego prania? My używamy tylko wysokogatunkowej bawełny o doskonałym splocie i gramaturze 300g/m2. Gwarantuje to wysoką trwałość materiału i długie użytkowanie bluzy z niego wykonanej. Przecież gdy już znajdziemy bluzę, która nam się podoba, to chcemy cieszyć się jej noszeniem jak najczęściej i jak najdłużej!

Kto nosi nasze hoodie?

Hoddie znajdziecie dziś w szafie każdego: dzieciaków z podwórka i  nastolatków, sportowców (szczególnie lubiących wygodę i jakość), skaterów, wielbicieli muzyki hip-hop i rapu. Ale nie tylko. Jest tak uniwersalna, że mogą nosić ją wszyscy. Dla grzecznej dziewczynki różowa hoodie, a dla tej mniej grzecznej- bluza z prowokującym napisem. Na wieczorne wypady nie tylko na miasto. Dla wielbicieli biegania i tych, co lubią siedzieć… Dla tych, którzy chcą się wyróżnić i dla tych, którzy wolą pozostać niezauważeni. Bluzę z kapturem znajdziemy w tylu wariantach, że każdy, dosłownie każdy znajdzie model idealny dla siebie. To po prostu ‘must have’!

Brak tagów