Hoodie

Odzież streetwear wygoda ponad wszystko!

 

Odzież streetwear wygoda ponad wszystko!

Trochę historii odzieży streetwear

Kochamy to, co robimy i robimy to dobrze. Czyż może być lepsza praca? Dostarczamy Wam odzież streetwear, którą sami chcemy nosić. I robimy to! A przy okazji okazuje się to modne…

Początki streetwearu sięgają lat 90-tych i słonecznej Kalifornii. Tamtejsi surferzy i deskorolkowcy stworzyli dla siebie ubrania w 100% dostosowane do siebie: swobodne, wygodne i niepowtarzalne. To nie była moda. To było czyste rzemieślnictwo. Ubrania były dopasowane do ich twórców, a nie odwrotnie, jak to w modzie światowej bywa. Liczyła się wygoda. A żeby było komfortowo, spełnione musiało zostać szereg warunków. Przede wszystkim krój. W streetwear dominują obszerne bluzy z kapturami, zapewniające swobodę ruchów nawet przy bardzo karkołomnych akrobacjach na desce. Damska odzież nieco bardziej przylega do ciała… Kieszenie są nieodzowne. Zmieścisz tam to, co potrzebujesz a ręce wciąż masz wolne i pełną swobodę. Kaptur jest bardzo ważny, przecież prawdziwy wielbiciel deski spędza na niej godziny, ćwicząc aż do późna, gdy robi się już zimno… Czapki z daszkiem są nieodzownym elementem stroju deskorolkowca. Do tego wygodne spodnie nieograniczające ruchów.

Streetwear nie tylko dla fanów skate i hip-hop

Odzież streetwearowa nie byłaby tak wygodna, gdyby nie była wykonana z najlepszych materiałów. Jakość idąca w parze z wygodą i ciekawym wzornictwem to już gotowy przepis na sukces. I tak właśnie się stało.  Styl streetwear noszą dziś nie tylko pasjonaci desek i surfingu. Moda panująca dotychczas na ulicach trafiła na wybiegi. Każdy chce nosić hoodie, crewnecki z prowokującymi nadrukami, każdy chce wyglądać jak rasowy skater… Nie musisz być rasowym skaterem, by nosić naszą markę NZDM. Jeśli cenisz wygodę, najwyższą jakość wykonania, unikalne wzornictwo, jesteśmy dla Ciebie. Gdy chcesz się wyróżnić z tłumu noszącego  ciuchy z sieciówek i świadomie wesprzeć polskie firmy, jesteśmy dla Ciebie. Jeśli cenisz jakość bez kompromisów, nie biegniesz za modą, tylko idziesz swoją drogą, nasze ubrania  pójdą z Tobą.

Brak tagów