O nas

nzdm-o-nas

NZDM OFFICIAL to efekt pasji do kultury ulicznej, streetart, skate, hip-hop

NZDM OFFICIAL wyraża nie tylko nas i to co chcemy dać od siebie. To sposób na ekspresję drzemiących w nas możliwości, których nic nie ogranicza. Produkowane przez nas bluzy, koszulki, topy to wynik starannie przemyślanych projektów, które nie tylko mają pełnić funkcję użytkową. To także nasz wyraz umiłowania swobody i pragnienia czegoś nowego i wartościowego. Odzież naszej linii NZDM OFFICIAL to kwintesencja naszej filozofii, która przyświeca nam od pierwszych chwil działalności- ogrom możliwości drzemie w nas i tylko my decydujemy, w którym kierunku będziemy się realizować.

Nasze bluzy z kapturem, crewnecki, t-shirty, hoodie

Jest to połączenie wygody, luzu z oryginalnym logo Naszej Marki. Z naszymi ubraniami wyróżnisz się z tłumu.

Do tagu

M

Markowa odzież NZDM

Tworzymy streetwear

czyli to co sami chcemy nosić.

Rozwój naszej marki świadczy, że wielu przyświeca podobna idea. Nie tylko świetne projekty, ciekawa stylistyka, doskonałe materiały i staranność wykonania pozwoliły zaistnieć marce NZDM OFFICIAL. Nie byłoby nas bez Was, nasi Klienci. Zainteresowanie naszymi produktami zobowiązuje nas do jeszcze większych starań, by zaspokoić nie tylko rosnący rynek zbytu, ale by także dostarczyć naprawdę wartościowe i nowatorskie wzornictwo i wzbogacić branżę ubrań streetwear.

Poszerzamy nasz asortyment o kolejne modele streetwearowych bluz, crewnecków, koszulek

Dumnie umieszczamy na nich swoje logo NZDM OFFICIAL. Projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne i unikalne wzory, które wyróżnią Cię z tłumu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz damskie i męskie modele: crewnecki, t-shirty, hoodies, czapki, kominy. Damskie crop topy i spódnice przyciągną uwagę i doskonale uzupełnią streetowe stylizacje.