Nowa Kolekcja Streetwear SUMMER ’20

Nowa Kolekcja Streetwear, bo lato wciąż trwa!

Nowa Kolekcja Streetwear – to ulubione hasło dla wszystkich miłośników i wielbicieli mody ulicznej, street fashion i niczym nieposkromionej wygody w noszeniu odzieży. Dlaczego i za co tak pokochaliśmy ten styl? Powodów jest niezwykle wiele. A jednym z nich jest chociażby funkcjonalność i prawda. Obecnie to ulica jest największym i najbardziej popularnym wybiegiem mody. To my zwyczajni ludzie jesteśmy modelami i dyktujemy trendy. To tutaj w rzeczy samej odzież dotrzymuje ludziom kroku w codziennej podróży. A jaka ma ona być? Oczywiście odzież ma być jak nasza druga skóra. Czyli musi dawać nam swobodę, mamy czuć się w niej dobrze, a nawet świetnie. Wtedy spełnia swoją funkcję, bo ułatwia nam bycie sobą i życie w zgodzie z własną naturą. Natomiast poprzez dobór kolorystyki czy unikalności wzorów mamy okazję zaprezentować swoją prawdę, swój nastrój i oryginalny styl.

Komu dedykowana jest odzież Streetwear?

Stylizacja street fashion jest po prostu dla każdego wolnym wyborem. Dla osób, które już przekonały się na własnej skórze, co znaczy luz i charakter w ubraniu wciąż chcą za nią podążać i łączyć ją z własnym stylem. Ci, którzy jeszcze się nie odważyli warto spróbować, by móc poczuć tę wolność. Streetwear najczęściej charakteryzuje się poprzez oryginalne, rzucające się w oczy, elementy odzieży. Dlatego też bardzo często moda ta staje się wyrazem podejścia do życia, bądź wyznawania własnej filozofii. Tak więc streetwearowa odzież jest idealnie dedykowana osobom aktywnym, kreatywnym, przebojowym i ceniącym sobie ponad wszystko oryginalność i wygodę.

Nowa kolekcja NZDM Summer ’20

Mamy przyjemność zaprezentować nową kolekcję od NZDM OFFICIAL oraz QUEEN NZDM. Znajdziecie w niej ponadczasowe t-shirty, tank topy, czapki z daszkiem, nerki, oraz crewnecki. Są one inspirowane letnimi podróżami do różnych zakątków świata i z pewnością przez cały rok pozwolą na zachowanie ducha naszej marki NZDM OFFICIAL. A charakteryzuje się ona przede wszystkim pasją do mody ulicznej, niezwykłą dbałością o detale, perfekcyjnymi nadrukami oraz najwyższą jakością materiałów. Dlatego nasza odzież, osadzona w pełnej palecie barw, idealnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach, podczas wielu udanych imprez i spotkań towarzyskich.