KOLEKCJA NZDM

KOLEKCJA NZDM SUMMER XX19

KOLEKCJA NZDM SUMMER XX19

 

Kolekcja NZDM SUMMER XX19 to radość od pierwszego wejrzenia, dotyku, ubrania. Szczęście to właśnie poczuli już Ci, którzy spotkali się osobiście z naszą marką.  Styl, który opanował ulice i dzień po dniu wypełnia szafy ludzi, którzy stawiają przede wszystkim na oryginalność i tak zwany kalifornijski luz. Sezon letni 2019 otwieramy kolekcją NZDM SUMMER XX19 inspirowaną przede wszystkim modą STREETWEAR, która nie znosi nudy. Wyróżnia się natomiast niebanalnymi projektami graficznymi, charakterystycznym wzornictwem oraz precyzją wykonania. Kierujemy ją dla osób odważnych, lubiących prowokujące stylizacje i ceniących sobie ponad wszystko jakość i wygodę.

 

NZDM OFFICIAL ORAZ QUEEN NZDM W  SEZONIE LETNIM 2019

 

Klasyczne luźne kroje a jednocześnie nowe trendy? Jak najbardziej – chcemy je połączyć w sezonie letnim 2019. Dzięki ciągłej ewolucji w modzie ulicznej sprawiamy, że ubrania wpływają na wyjątkowo znakomite samopoczucie swych właścicieli. Jednocześnie dzięki nim ludzie mogą wyrażać swoją osobowość, temperament, naturę a także poprzez odzież zapowiedzieć wewnętrzną niezależność. Charakter kolekcji NZDM SUMMER XX19 zakorzenionej w modzie streetwear pozwoli wyrwać się z utartych schematów, odświeżyć mentalność i postrzeganie rzeczywistości. W tym sezonie na lekkich tkaninach królują budzące emocje nadruki oraz wykończenia wysokiej jakości aplikacjami żakardowymi. Znakiem rozpoznawczym klasy NZDM są między innymi wygodne i komfortowe T-shirty z unikalnymi wzorami na najwyższej jakości bawełnie. Ponadto spośród szerokiej gamy produktów możecie wybrać różne inne propozycje najbliższe swemu stylowi i nie tylko na lato. Pory roku dla streetwear to zawsze nowe oferty i zawsze ciekawe projekty.

 

NZDM – GARDEROBA DLA WYMAGAJĄCYCH

 

Streetwearowy styl w NZDM to T-shirty, bluzy, dodatki dla aktywnych i kreatywnych osób, którym zależy na sportowej wygodzie. Nasze ubrania dają gwarancję swobody i komfortu w każdej sytuacji, kobietom pozwalają czuć się kobieco, zaś mężczyznom dodają pewności siebie i indywidualizmu. Wyraziste wzory i ciekawe napisy oraz żywe kolory pozwalają znakomicie bawić się modą i tworzyć niebanalną stylówkę odpowiadającą szybkiemu tempu współczesnego życia. Stawiamy na jakość, unikatowość, wolność. Zrywamy z rutyną.

Brak tagów