bluza z kapturem

Hoodie dla każdego!

Bluza z kapturem, klasyczny hoodie, to must have każdego, nie tylko wielbiciela kultury street, skate, czy hip-hop. Tak praktycznego modelu odzieży nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. W zależności od użytego materiału świetnie sprawdzą się nie tylko w chłodne wieczory, ale także nocne eskapady i zimowe wyprawy. Doskonale zaprojektowane, by zapewnić swobodę ruchu, a jednocześnie izolować od zimna.
Wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda

Krój hoodie króluje na ulicy! Jego zalety to doskonałe dopasowanie do sylwetki przy jednoczesnym zachowaniu pełnej swobody ruchu. Męskie i damskie bluzy z kapturem i charakterystyczną kieszenią typu kangurka, są najchętniej wybieraną pozycją garderoby przez wielbicieli streetwearu. Ich wygodę doceniają także sportowcy, często wybierający tego typu bluzy do biegania, treningu albo gdy chcą założyć coś wygodnego i niezobowiązującego. Kaptur chroni głowę, kangurka to miejsce na dłonie i drobiazgi- czego chcieć więcej?
Hoodie NZDM zapewni Ci komfort, jakiego potrzebujesz i look, jakiego pragniesz. Bluza z kapturem to idealne uzupełnienie garderoby każdego, kto chce wyglądać niebanalnie i wyjątkowo i czuć się komfortowo i swobodnie.

Brak tagów