bluzy z kapturem

Atrakcje cenowe tylko dla serii GOLD

NZDM– to marka zbudowana dla tych, którzy cenią wygodę, jakość i mają swój styl. Streetwear, skate, hip-hop nie są Ci obce i obojętne?

Czujesz w duszy, że to dla Ciebie? Załóż nasze hoodie, crewnecki, t-shirty, czapki i pokaż, co Ci w duszy gra. Wyróżnij się z tłumu, odznacz na ulicy. Nasze produkty to unikalne wzornictwo, wysoka jakość, przemyślane projekty. Każda bluza, koszulka, top są przez nas dokładnie zwymiarowane, by każdy bez problemu wybrał właściwy rozmiar.

UNIKATOWOŚĆ NZDM – nasze autorskie projekty dopracowaliśmy w szczegółach i dlatego nasza odzież wyróżnia się w tłumie.

ORYGINALNOŚĆ NZDM – nie jesteśmy jak wszyscy, jesteśmy jak Ty- indywidualni w każdym calu, oryginalni i prawdziwi. Nasze bluzy z kapturem, bluzy sportowe, t-shirty z przyciągającymi wzrok nadrukami wysokiej jakości- tylko my takie mamy!

BEZKOMPROMISOWOŚĆ- jeśli chodzi o jakość naszej odzieży streetwearowej i jakość pracy naszego sklepu, nie uznajemy kompromisów. Wszystko musi być najlepsze.

SWOBODA w bluzach z kapturem

Wybieraj z naszej oferty bluzy z kapturem, zapinane lub nie, t-shirty a my gwarantujemy, że w każdej sztuce odzieży będziesz czuł się swobodnie i komfortowo.

WYGODA hoddie i crewnack

W naszych hoodie i crewnwckach będzie Ci wygodnie jak we własnej skórze!
JAKOŚĆ – do produkcji naszej odzieży wybieramy tylko najlepsze gatunki bawełny. Unikalne nadruki na bluzach wykonane są z użyciem najlepszych farb specjalnego przeznaczenia techniką sitodruku.

NZDM OFFICIAL Wyrażaj siebie poprzez odzież, którą nosisz.

Nasze motto przyświeca nam od chwili powstania. Nasza marka wyrosła z pasji do tworzenia rzeczy wygodnych i stylowych.

Styl streetwear to nasz styl.

Czujemy się w nim doskonale. Daje swobodę i wygodę. Pozwala zaznaczyć swoją indywidualność w tłumie.

Przede wszystkim Streetwear to nie tylko ubrania.

To styl życia i myślenia. To swoboda w wyborze swojej drogi. To poczucie, że możemy wszystko. To radość z możliwości swobodnego wyrażania siebie w formie, jaka nam odpowiada. Nasza marka NZDM to  wolności w postaci ubrań, które pasują do Ciebie i dają Ci poczucie właściwego miejsca i czasu.

Marka NZDM OFFICIAL to ubrania i akcesoria typu STREETWEAR

NZDM OFFICIAL prezentuje w swojej ofercie ubrania i akcesoria, które nie tylko wyróżnią Cię z tłumu. W naszych hoodie poczujesz się swobodnie i wygodnie. Crewnecki z naszej kolekcji to doskonałe uzupełnienie ulicznych stylizacji. Świetnej jakości T-shirty z wysublimowanym logo pozwolą Ci zabłysnąć w ulicznym tłumie. Z naszym logo zawsze będziesz widoczny.

Chcesz się wyróżnić?

Nie chcesz wyglądać jak wszyscy? Chcesz pokazać swój indywidualizm? Najbardziej godna uwaga marka NZDM Streetwear to nie tylko ubranie. To styl i sposób wyrażenia siebie jako jednostki niepowtarzalnej i wolnej. Streeetwear w naszym wydaniu to nieskrępowana wolność i pozytywna energia. To ubrania, które manifestują Twoja wyjątkowość. Podkreślają Twój charakter i mówią, że nie jesteś owcą podążającą za aktualnymi trendami w świecie mody. Jesteś sobą i wyrażasz to także ubraniem.

Aktualności

Streetwear - odzież
Streetwear sklep

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Tu bezproblemowo zamówisz wybrany produkt, wygodnie zapłacisz i już możesz czekać na przesyłkę. W razie wątpliwości dotyczących rozmiaru napisz, zadzwoń, odpowiemy. Wszystkie nasze produkty to oryginalne nasze projekty.

Niepowtarzalne wzornictwo czerpiące z kultury ulicznej, streetart, skate, hip-hop już na naszych ulicach!